У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Комедія. "Будьте як вдома"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 ЖОВТНЯ 2021 19:00 НА 26 СІЧНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Вибір драматургії - закономірний як для актриси, так і для режисера, доньки Ади Миколаївни - Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка і Петра Тодоровського. Адже п'єса Жан-Марі Шевре «Squat» (в українській сценічній версії - «Будьте як вдома») досить відома в Європі. Автор отримав за свій твір спеціальну премію ООН. Він був також номінований на вищу театральну нагороду Франції - премію «Мольєр» саме за цю історію
 
Тема міжнаціональних відносин сьогодні особливо хвилює світ. Це також тема єдиного Дому, яким, нарешті, і має стати як для кожного з нас, так і для персонажів конкретної п'єси наш досить обмежений «земний простір». Простір, який для одних визначається державними кордонами. А для інших - стінами паризької квартири, де і живуть герої вистави, вирішуючи свої то складні, то «прості» людські взаємини. Пара молодих емігрантів - араб Самір та полячка Бася - випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково в їхнє життя входять дві літні французькі леді - Жанн і Марівонн ... Останню і грає в спектаклі Ада Миколаївна Роговцева. Зіткнення двох світів, поєдинки різних ментальностей, взаємодія контрастних характерів - саме в цьому «пружина» цієї комедійної і одночасно драматичної сповіді, яка вже схвилювала київських театралів.
В одній з головних ролей - Ахтем Сейталбаев (він в ролі араба Саміра), на сьогодні найяскравіша молода зірка столичної театральної сцени. Ахтем з величезним успіхом грає в спектаклях Національного театру імені Лесі Українки; досить вдало дебютував як кінорежисер (фільм «Че Гевара» з Валентином Гафтом в головній ролі).
 
У виставі «Будьте, як удома» також зайняті провідні актори київських театрів: Галина Корнєєва, Катерина Гулякова, Ольга Атанасовп, Світлана Орліченко, Павло Лі, Влад Нікітюк.
 
Художник вистави - Тарас Ткаченко, хореограф - Олексій Скляренко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія. "Будьте як вдома" відбудеться 26 січня 2022, 19:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.