У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Максим Розенфельд: Будапешт. Гуляш історій

Продаж припинено
минула подія

Про подію

12 та 18 червня Максим РОЗЕНФЕЛЬД разом із МАСО “Слобожанський” запрошують вас на нову ПРЕМ’ЄРНУ пізнавально-музичну програму “Будапешт. Гуляш історій”.
 
На вас чекає повне занурення в багатогранну історію міста та знайомство з духом єдиної світової столиці зі статусом курорту. Прогулянки вздовж Дунаю у супроводі Максима Розенфельда, мовчазна величність Королівського палацу, таємниці Рибальського бастіону. А особливий настрій забезпечить чудова музика у виконанні Молодіжного симфонічного оркестру під орудою Юрія Яковенка. 
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Максим Розенфельд: Будапешт. Гуляш історій відбудеться 18 червня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.