У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Brian Cid

14 червня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Друзі, 14 червня у нас особливий заатлантичні гість BRIAN CID з Брукліна, Нью Йорк.
Його оригінальні релізи знайшли притулок на найнадійніших і досвідчених звукозаписних лейблах, що пропагують техно, прогресив-хаус і якісний дип без будь-яких меж.
Інноваційні треки і скрупульозний підхід до продакшену дав Брайану можливість прикрасити своїм ім'ям заходи по всьому світу і привів до номінації від DJ Mag в 2017-м як прорив року в Північній Америці.
Brian Cid - посол Брукліна в електронному світі. Саме так його називають друзі, адже його любов до хаус музиці воістину безмежна і вібрує разом з ним таким чином, що він може вільно виразити себе. Треки Брайана були випущені на таких лейблах як Lost & Found, Get Physical, Cityfox і багатьох інших, а підтримка його музики від Richie Hawtin, Pete Tong, Hernand Cattaneo стоїть на непорушному постаменті.
Наступна глава в музичному подорожі Брайана Сіда - недавній запуск його проекту Endangered: глибоке подорож до еклектичною стороні електронної музики. Концепція лейбла - демонстрація як власної музики, так і інших висококваліфікованих артистів, які рухаються паралельно з ним.
З його пристрастю до нічного життя Нью-Йорка, кар'єра Brian Cid, за короткий проміжок часу, стала помітною, а його ім'я - знайомим явищем на всіх майданчиках рідного міста, а надалі - всієї Північної Америки. Ці клуби також стали його полігоном, де він міг втілити експерименти в життя за межами студії і побачити реакцію натовпу, про яку він чув від пристрасних прихильників своєї музики.
 
Так само в цю ніч грають Vadim Ersten і Soliery

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Brian Cid відбудеться 14 червня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.