У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Бременські музики

20 березня 2022, 11:30, неділя
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Казка братів Грімм «Бременські музики» стала дивно популярної після виходу платівки з музикою Г. Гладкова на вірші Ю. Ентіна і В. Ліванова, а однойменний мультфільм до цих пір із задоволенням дивляться як діти, так і дорослі. Саме цей матеріал покладений в основу нашої вистави.
 
У «Бременських музик» йдеться про пригоди затятих друзів Собаки, Осла, Півня і Кота. Вони перемогли підступного Геніального сищика і допомогли сміливому трубадуру зіграти весілля з красунею-принцесою, яка в ім'я любові не послухалася свого дурнуватого батька Короля.
 
Цей сюжет всім добре відомий з дитинства, а ось пісні про «палаців привабливі зводи» і «промінь сонця золотого», які виконуються вживу оперними співаками, набувають нового і вельми ефектного звучання. У нашому театрі «Бременські музики» - сценічно одна з найяскравіших постановок для дітей, супроводжується трюками, танцями і виразними акторськими досягненнями.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Бременські музики відбудеться 20 березня 2022, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.