Parade-fest «боженька»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«боженька» — это спектакль, действие которого перенесено в лес и разворачивается среди зверей. Но ничто человеческое им не чуждо: доминирование и эксплуатация, анархизм, сексуальные субкультуры, квазирелигиозные убеждения, многочисленные страхи. Страх инаковости, страх правды, страх познания, страх быть собой, страх любить. Однако, лучшее оружие против страха — это смех.
 
Перевод: Оксана Данчук.
Режиссура, сценография: Игорь Белиц.
Костюмы: Елена Курдюкова.
Хореография и пластика: Нинель Зберя.
Свет: Андрей Чайковский.
Музыка: Юрий Смирнов.
 
В ролях:
 
Мышонок: Богдан Грицюк.
Котик: Роман Крывдык.
Лисичка: Анастасия Лисовская.
Белочка: Рита Гуркач.
Зайчик: Анна Епатко.
Мишка: Дмитрий Наумец.
Тигренок: Иван Довгалюк.
Ёжик: Андрей Кравчук.
Журавлик. Владимир Пантелеев.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Parade-fest «боженька» відбудеться 17 травня 2018, 20:30, четвер в Театр ім. А.С. Пушкіна (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+