Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Борис Годунов

16 листопада 2020, 18:30, понеділок
онлайн продаж припинено
запитуйте квитки в касах міста і театру
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 ЛИСТОПАДА 2020 18:30 НА 16 ЛИСТОПАДА 2020 18:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають

ОПЕРА М.Мусоргський. БОРИС ГОДУНОВ

«Борис Годунов» Модеста Мусоргського народився під враженням композитора від п'єси А. С. Пушкіна. За жанром це народна драма-не дарма ж в фіналі «народ мовчить». Але в центрі опери - образ царя, який не в силах впоратися зі свавіллям і зрадою боярської думи. В опері, як і в політиці, багато сюжетів повторюються ... До речі, цей спектакль високо оцінили на гастролях харківської трупи в Парижі і Рубе.

Тривалість 2 год. 40хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Борис Годунов відбудеться 16 листопада 2020, 18:30, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+