ДРУГИЙ ВЕЛИКИЙ СТЕНД-АП КОНЦЕРТ

28 липня 2019, 20:00, неділя
Ціна: 100 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
18+
Російською мовою

Про подію

-ХОЧУ ЩЕ!
-Я ТАКОГО В ХАРКОВІ ЩЕ НЕ чув!
-АХАХАХАХАХАХХАХА!

Ми почули всі Ваші відгуки після першого концерту, посміялися, поплакали і раді запропонувати Вам «ДРУГИЙ ВЕЛИКИЙ СТАНД-АП КОНЦЕРТ» від стендап клубу "SPLIT".
Нас вразила Ваша явка на наш концерт, вас було 148 (!!!!!!) человек.148 людина які вперше впустили в себе стендап комедію і розділили з нами наше почуття юмора.Ми готові до наступного концерту: наш арсенал прекрасних коміків і гострих жартів сповнений, квитки доступні і все для Вас.Пора звикати, що в Харкові культурний і високоінтелектуальний глядач, і що в Харкові, є хороша стендап комедія і запам'ятайте: найкращий час, щоб провести його круто і посміятися від душі - ЗАВЖДИ!
 
Ведучий вечора Євген Лещенко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Богдан Пісьменко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Олексій Донський ( "SPLIT Comedy", Харків)
Євген Євсюков ( "Який" стендап клуб, Київ)
Кирило Залата (( "Який" стендап клуб, Київ)
 
Ти готовий, часу повно, але не прогав квитки: купи заздалегідь, щоб сидіти і насолоджуватися, а не стоять.Пріході, тобі буде спішно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ДРУГИЙ ВЕЛИКИЙ СТЕНД-АП КОНЦЕРТ відбудеться 28 липня 2019, 20:00, неділя в GATSBY BAR. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+