Великий Стенд-ап концерт

8 грудня 2019, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години
18+
Російською мовою
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Вхід з 19:30
-КУДИ ПІТИ ?
-НЕ ЗНАЮ, Я ВДОМА ПОСИДЖУ!
-ЩОО? ВЕЛИКИЙ СТЕНД-АП КОНЦЕРТ В ALTBIER ?? !!
 
Так, так все і буде! 8 грудня на прекрасній сцені Шоу ресторану Altbier, стендап клуб "SPLIT Comedy" прогримить Великим стендап концертом! Уже все місто знає, що значить наш великий концерт-це значить що ваші щоки будуть хворіти, вам буде важко дихати , ви навіть забудете про крильця (!) ось як смішно Вам буде! Все, про що Вам потрібно думати, це швидкість покупки квитків, оскільки вони розлітаються як голуби на весіллі!
Запрошуємо, склад вже всім рідне:
 
Ведучий вечора -
Євген Лещенко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Богдан Пісьменко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Олексій Донський ( "SPLIT Comedy", Харків)
Артур Маяковський ( "SPLIT Comedy")
Євген Євсюков ( "Який" стендап клуб, Київ)
 
Пора звикати, що в Харкові культурний і високоінтелектуальний глядач, і що в Харкові, є хороша стендап комедія і запам'ятайте: найкращий час, щоб провести його круто і посміятися від душі - ЗАВЖДИ!
 
Ти готовий, часу повно, але не прогав квитки: купи заздалегідь, щоб сидіти і насолоджуватися, а не стоять.Пріході, тобі буде спішно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Великий Стенд-ап концерт відбудеться 8 грудня 2019, 20:00, неділя в Шоу-ресторан «AltBier». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

icon
Тобі буде цікаво!
icon

Підписуйся на акції та анонси крутих подій, щоб нічого не пропустити!

Питання? Відповідь!
+