Сьомий Великий стенд-ап концерт

14 лютого 2020, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

-СЬОГОДНІ ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ, ДОРОГА, ТОМУ Я ХОТІВ ТОБІ СКАЗАТИ ..
-ЩО МИ ЙДЕМО НА СТЕНДАП?
-ДА, ДОРОГА, ЗВИЧАЙНО МИ ПІДЕМО НА СТЕНДАП!
 
«СЬОМИЙ ВЕЛИКИЙ СТЕНДАП КОНЦЕРТ» від головного стендап клубу Харкова, де виступають корінні коміки цього міста. Головне, що Вам потрібно знати це те, що ми стабільно зустрічаємо на порозі наших концертів 100+ людина, чим можемо пишатись. Але найголовніше для нас, що всі наші глядачі приходять і повертаються знову, тому що завжди зустрічають хорошу організацію і круту атмосферу! А ми і раді старатися, ще й гості у нас завжди смішні. Наче, про все попередили, ах так, ще квитки у нас дуже швидко розходяться , так що думайте, ми попередили.
 
Ведучий вечора -
Євген Лещенко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Богдан Пісьменко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Олексій Донський ( "SPLIT Comedy", Харків)
Євген Євсюков ( "Которий.Стендап клуб", Київ)
Антон Сенін ( "Которий.Стендап клуб", Київ)
 
Пора звикати, що в Харкові культурний і високоінтелектуальний глядач, і що в Харкові, є хороша стендап комедія і запам'ятайте: найкращий час, щоб провести його круто і посміятися від душі - ЗАВЖДИ!
 
Приходь, тобі буде смішно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сьомий Великий стенд-ап концерт відбудеться 14 лютого 2020, 20:00, п’ятниця в "Место & люди". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!