Третій великий стенд-ап концерт

31 серпня 2019, 20:00, субота
Ціна: 150 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
18+
Російською мовою
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

- ЛІТО ЗАКІНЧУЄТЬСЯ, КУДИ ПІТИ?!
- СКРІЗЬ ТАК СКУЧНО ..
-ЩО ОЗНАЧАЄ «ВЖЕ ТРЕТІЙ СТЕНДАП КОНЦЕРТ», БУЛИ ІНШІ???
 
Так, дорогі друзі, це вже ТРЕТІЙ наш концерт, який ми дуже раді Вам запропонувати. це літо вийшло супер-продуктивним: ми зробили свої перші концерти (червень 148 і липень 112 осіб !!!!!), записали стендап шоу для ютуба, почали виступати в інших містах і що найголовніше: знайшли прекрасну харківську публіку.
 
Наш «ТРЕТІЙ ВЕЛИКИЙ СТЕНДАП КОНЦЕРТ» закриває літню трилогію розривних стендап вечірок в GATSBY BAR, ми дуже багато працювали, і намагаємося для вас, щоб в своєму місті Вам було куди піти розслабиться, і піти задоволеними! Підтримайте нас, у вересні ми зробимо Вам великий подарунок ....)
Запрошуємо, склад вже всім рідний:
 
Ведучий вечора -
Євген Лещенко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Богдан Письменко ( "SPLIT Comedy", Харків)
Олексій Донський ( "SPLIT Comedy", Харків)
Артур Маяковський ( "SPLIT Comedy")
Євген Євсюков ( "Який" стендап клуб, Київ)
 
Пора звикати, що в Харкові культурний і високоінтелектуальний глядач, і що в Харкові, є хороша стендап комедія і запам'ятайте: найкращий час, щоб провести його круто і посміятися від душі - ЗАВЖДИ!
 
Ти готовий, часу повно, але не прогав квитки: купи заздалегідь, щоб сидіти і насолоджуватися, а не стояти. Приходь, тобі буде смішно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Третій великий стенд-ап концерт відбудеться 31 серпня 2019, 20:00, субота в GATSBY BAR. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+