The M "Made in Ukraine": Bolotin

16 березня 2019, 22:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Bolotin - один з найбільш харизматичних молодих музикантів і Dj України. Працьовитість і вроджений талант цілком заслужено привели його на той рівень - коли він не просто бездоганно відчуває стиль, а задає його! Переїхавши зі сходу України до Києва, Андрій Болотін починає свою кар'єру музиканта і Dj. Влітку 2014 стає частим гостем найкращих клубів країни: «Fancy Room», «GOA», «Bono Beach Club», «Boom Boom Room», «Heaven», «UBK».
 
2015 рік - стає резидентом популярного серед просунутої молоді місця «L8 Park». Ділить сцену з President Bongo (GUS GUS), дуетом з Сан-Франциско «Tone Of Arc», алко-тріо «dOP», експерименталіста «WhoMadeWho» і німецьким самородком з 20ти річним стажем Oliver Huntemann. З 2016 Bolotin зі своїми друзями і колегами по цеху - Antai і Guy Richard, створюють музичний альянс «ISA - Intelligent Sound Alliance», який швидко досягає масштабів повноцінної промо-групи.
 
На сьогоднішній день на арт- хостингу - сучасний китайський ресторан "Bao • Modern Chinese Cuisine", "NAM
 
- Vietnamese Cuisine "
і "GURAMMA MODERN ASIA"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

The M "Made in Ukraine": Bolotin відбудеться 16 березня 2019, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+