Блиск і розкіш духових інструментів

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:30

Про подію

У п'ятницю, 15 березня в Будинку Алчевських (бувший БК міліції) відбудеться феєричне свято, головними учасниками якого стануть духові інструменти!

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський»представить унікальну концертну програму, «Блиск і розкіш духових інструментів», що складається з творів для духових інструментів.

Духові інструменти! Мідні і дерев'яні ... Одні - надають звучанню оркестру урочистість і міць, інші - барвистість і яскравість. Кожен духовий інструмент унікальний, кожен має свій неповторний і дуже красивий тембр. Але в поєднанні, вони причетні до створення справжнього «звукового дива», ім'я якому - симфонічний оркестр!

ВАЛТОРНА вирізняється м'яким і благородним звуком, який вона успадкувала від своїх предків - мисливських ріжків, а сильний і «пафосний» голос тромбона здатний легко перекрити звучання цілого оркестру. У ТРУБИ дзвінкий голос, який в давнину вів воїнів на битву, а ТУБА - найнижчий за звучанням інструмент. ФЛЕЙТА може виконувати найскладніші пасажі, а кларнет – один з найвиразніших голосів оркестру. ФАГОТ підкорює милозвучністю тембру, а тембр гобоя дуже схожий на людський голос.

Дивовижні можливості духових інструментів притягували композиторів, які написали для них чимало геніальних творів. У цій концертній програмі, в супроводі симфонічного оркестру прозвучать музичні шедеври Іоганна Себастьяна Баха, Фердинанда Давіда, Франца Данці, Людвіга Августа Лебрена, Карла Нільсена, Олега Облова, Нея Розауро, Ріхарда Штрауса, в яких сольні партії виконають духові!

Солісти – музиканти МАСО «Слобожанський», лауреати міжнародних конкурсів!

Владислав Петрик – кларнет;

Ксенія Коновал – флейта;

Микола Кузьменко – флейта;

Олена Патарикіна – фагот;

Євген Шпак – гобой;

Дмитро Мітченко – валторна;

Михайло Ільєнко – труба;

Дмитро Кірсов – труба;

Тарас Торкот – тромбон;

Сергій Цимбал – тромбон;

Дмитро Янжула – тромбон;

Євгеній Мартьянов – тромбон;

Микола Мірошниченко – туба;

Єлизавета Гайдаєнко – ударні.

 

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко.

 

Музика духових інструментів кличе нас до прекрасного і піднесеного, вона робить навколишній світ цікавішим і яскравішим. Відвідайте цей дивовижний концерт духової музики, у виконанні справжніх майстрів - музикантів МАСО «Слобожанський»!

Чекаємо вас 15 березня в затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (БК Національної поліції).

ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Блиск і розкіш духових інструментів відбудеться 15 березня, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+