У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Big Russian Boss. BIG STUDENTS SHOW from Miami

16 листопада 2019, 22:00, субота
Відміна заходу
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одну та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Спеціальний гість BIG STUDENTS SHOW - Народний артист Сонячної системи BIG RUSSIAN BOSS from Miami
 
Big Russian Boss - це не тільки густий біт і глузливі тексти. Дико царський лук Великого і Лучезарного, як він сам себе нарікає, доставляє окремо: густа борода, золота корона і шуба в підлогу. Борода, правда, накладна, корона пластмасова, а шуба штучна - у Боса свій swag.
 
У цю ніч очікуються показові майстер-класи по хастл-стрільбі, навчання технікам ходіння по воді і, звичайно, нові треки, золоті і мульти платинові хіти.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Big Russian Boss. BIG STUDENTS SHOW from Miami відбудеться 16 листопада 2019, 22:00, субота в InЖир. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.