У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Безіменна зірка"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12

 
Михайло Себастьян
Лірична комедія на 2 дії
Постановка: засл. арт. Україна А. Стеценко
 
На пероні провінційного вокзалу випадково зустрілися скромний учитель і вишукана дама. Серця молодих людей, які належать до різних світів, з'єднав спалах взаємної любові. Вони проводять разом всього одну ніч під зоряним небом. І ці кілька годин висвітлювати весь подальший їх життя.
 
У виставі глядач знайде не тільки ліричні, але і гострокомедійні сцени, насичені іронією і простодушним гумором.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Безіменна зірка" відбудеться 16 березня 2022, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+