Інформація щодо обмеження масових заходів!

Симфонічні світи Бетховена

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Музика повинна викресати вогонь з людських сердець»! Ці слова належать геніальному композиторові всіх часів Людвігу ван Бетховену. У п'ятницю, 6 грудня музика великого Бетховена буде знову звучатиме під склепіннями старовинного Будинку Алчевських! Творчість Бетховена - одна з вершин світової культури, а його симфонічна музика – найвеличніша частина бетховенською творчості. Адже саме Бетховен підняв симфонію до ідейного рівня філософії та літератури, і кожна його симфонія – музичний шедевр. А поява кожної симфонії знаменувало для Бетховена народження цілого світу! Ось уже понад 200 років монументальні симфонічні шедеври генія незмінно звучать на концертних майданчиках по всьому світу, доставляючи величезну естетичну насолоду шанувальникам мистецтва.
 
У концертній програмі «Симфонічні світу Бетховена», присвяченій 250-річчю Бетховена (відзначатиметься у грудні наступного року), у віртуозному виконанні музикантів Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» прозвучать відразу дві його симфонії: Симфонія №1 і Симфонія №6.
 
Симфонія №1 до мажор була написана композитором у 1799-1800 роках. Вона багато в чому продовжує традиції симфоній Гайдна. Однак незважаючи на традиційність в ній проявляється прагнення композитора відійти від властивої класичним симфоніям врівноваженості та зробити музику більш драматичною.
 
Симфонія №6 фа мажор ( «Пасторальна») займає особливе місце в творчості Бетховена. Завершена в 1808 році, вона – єдина програмна з дев'яти симфоній композитора. Твір має не тільки загальну назву, а й заголовки до кожної частини, причому цих частин не чотири, як в більшості симфоній, а п'ять. Це один з найбільш романтичних творів композитора. Симфонія малює почуття, які народжуються від взаємодії людини з природою та сільським життям.
 
Диригент – Віталій Протасов (Київ). У творчому доробку маестро виступи з симфонічними оркестрами Львівської, Одеської, Дніпровської філармоній, і Національної філармонії України.
Прохолодного грудневого вечора, завітайте до затишної концертної зали Будинку Алчевських на концерт класичної музики. Доторкніться до справжніх музичних вершин, які протягом століть викресають з людських сердець вогонь добра, віри та любові.
 
Чекаємо вас 6 грудня о затишному залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (ДК ГУ Національної поліції).
Початок - о 19:00.
ЗВУК ЖИВИЙ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Симфонічні світи Бетховена відбудеться 6 грудня 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+