У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт Людвіга ван Бетховена

10 вересня 2021, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА відкриє свій 146-ий (96-ий) сезон концертом, який стане істиною перлиною, музичним приношенням геніальному композиторові Людвігу ван Бетховену, чиє 250-ліття продовжують відзначати в усьому світі.
 
Бетховенський Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано з симфонічним оркестром, що звучатиме в першому відділенні, недарма називають «викликом будь-якому диригенту». Адже фантастичне протистояння трьох надзвичайно яскравих солістів та оркестру захоплює неймовірно! А якщо зважити, що цими солістами стануть учасники відомого «Lyatoshinsky Trio» Михайло Захаров (скрипка, Україна/Австрія), Олексій Шадрін (віолончель, Україна/Німеччина) та Роман Лопатинський (фортепіано, Україна), які голосно заявили про себе на концертних майданчиках Європи і вже полюбилися харків’янам, то на головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Морозова чекає серйозне випробування!
 
У другому відділенні концерту звучатиме Дев’ята симфонія Л. Бетховена – одна з найцінніших коштовностей зі скарбниці світової музичної культури. А в її фіналі, легендарній «Оді до радості», соліруватимуть прекрасні співаки, яких завжди радо зустрічає харківська публіка: солісти Національної опери – заслужена артистка України Алла Позняк (мецо-сопрано) і народний артист України Тарас Штонда (бас), та СХІД ОПЕРА – заслужена артистка України Алла Мишакова (сопрано) та лауреат міжнародного конкурсу Олександр Шульц (тенор). Отже, не пропустіть – потурбуйтеся про квитки заздалегідь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт Людвіга ван Бетховена відбудеться 10 вересня 2021, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+