Best Erotic Short

1 листопада 2019, 19:30, п’ятниця
Харків, Fabrika.space
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:33
Бронь На касу
24
години
18+
Українською мовою

Про подію

В ЗАЛІ ВІЛЬНА ПОСАДКА!!!
 
А ви любите грубо чи ніжно?
 
Непристойно прекрасні еротичні фільми "Best erotic shorts".
Відкиньте всі упередження, скромність і страх. Відкрийтеся для емоцій, почуттів, задоволення. Пристрасть, мурашки по тілу і тисячі феєрверків. Чи готові?
Тоді до зустрічі в темному залі кінотеатру. І не сумнівайтеся - це побачення не закінчиться простим походом в кіно.
 
Опис програми
 
1. Спогади минулого літа
Польща, 2013, реж. Куба Грижевскі, Іво Кранковскі, хрон. 11 хв.
 
Різдвяна вечірка з батьками нарешті добігла кінця. Однак, несподівано Бася побачила на вулиці декого дуже знайомого. В цей момент і розпочалась найцікавіша частина вечора…
 
2. Два ікси
Великобританія, 2018, реж. Серафіма Серафімова, хрон. 01:07
 
Цей фільм показує, що існує альтернатива панівним фільмам для дорослих. “Два ікси” - це дослідження пристрасті, бажань та похоті, що пропонує новий, вільний від почуття провини, спосіб отримання задоволення.

3. Сексуальна
Франція, 2015, реж. Женев'єв Альберт, хрон. 7 хв.
 
Френсіс хоче зайнятися коханням з Кларою. Але Клара не має сильного бажання робити це. Кумедна та зворушлива історія про подружнє життя та місце сексу у ньому. 
 
4. Вплив
Іспанія, 2018, реж. Гектор Романс, хрон. 15 хв.
 
Сігур влаштовує вечірку на честь свого дня народження. Він має сюрприз для гостей, однак все відбувається не так, як планувалося.  В якийсь момент іменинник ризикує втратити контроль над ситуацією та над собою самим.

5. Шоколадне морозиво
Іспанія, 2017, реж. Садрак Жморк, хрон. 9 хв. 37 с.
 
Життя занадто коротке для того, щоб проживати його без сексу та смачної їжі. Марія накриває стіл на двох та має великі плани на цю вечерю. 
 
6. Дзеркало
Бразилія, 2013, реж. Джуліана Мілейро, хрон. 15 хв.
 
Незначні конфлікти у ванній кімнаті показують, що сімейне життя пари вже не таке щасливе, як раніше. Раптом, залишаючись непоміченими, їх відображення у дзеркалі оживають та починають жити своїм життям. Те, що викликає сварки по один бік дзеркала, сприймається як дещо кумедне та незначне по інший бік. 
 
7. Чистий екран
Іспанія, 2018, реж. Хав'єр Фаріас, хрон. 8 хв. 30 с.
 
Серджіо приходить у кафе зі своїм ноутбуком і одразу звертає увагу на Лауру, красиву та розумну жінку. Через свою нерішучість та скромність, Серджіо не наважується підійти та створює власну фантазію з Лаурою за допомогою свого монітору та еротичних сайтів.
 
8. Задоволення 
Швеція, 2013, реж. Ніндзя Тиберг, хрон. 15 хв.
 
За лаштунками порнозйомки актори тренуються та практикують різноматні позиції. Ходять чутки, що одна з дівчат має великі амбіції та збирається зробити дещо дуже ризиковане під час однієї зі сцен.

9. Посигналь, якщо ти збуджений
Нова Зеландія, 2012, реж. Джо Лоні, хрон. 12 хв.
 
Вам колись траплялися нестерпні таксисти? Цього разу молодому музиканту Серджіо надзвичайно не пощастило. Він став вимушеним слухачем брудних історії старого розпусника.