У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вагітний Я

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Збочений підхід до Природи, що ним одержимі вчені вже не одного покоління: що ж буде, коли вдасться схилити чоловічий організм до вагітності? Нас теж, у деякому сенсі, зацікавило це питання. От тільки не фізіологічний його бік, а психологічний, духовний, душевний, метафізичний. 
 
Материнський Інстинкт - коріння Світобудови, що лежить фундаментом усього живого. Чи здатний до його збагнення чоловік?
 
Історія, що має бешкетний початок, сюжет, далекий від здорового глузду та фінал, який неодмінно спрямує вас до бажання зупинится, подумати, зважити, відчути.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вагітний Я відбудеться 26 травня 2019, 19:00, неділя в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+