Інформація щодо обмеження масових заходів!

Білосніжка і сім гномів (балет-казка)

12 квітня 2020, 11:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:10
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З НА 12 КВІТНЯ 2020 11:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення квитків в касах здійснюється протягом 5 днів з дня відкриття кас
Балет за мотивами казки братів Грім.
Вистава, сюжет якої заснований на знаменитій казці, присвяченій перемозі любові, доброти і дружби над злобою і заздрістю. Сценічних втілень цієї казки – безліч, і на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка / Схід OPERA ще в 1975 році було поставлено балет на музику польського композитора Богдана Павловского з хореографією Генріха Майорова. З того часу балет не сходить з театральних підмостків, залучаючи не тільки маленьких глядачів, але і їх батьків: адже цікавий сюжет і яскрава, образна музика поєднуються в ньому з віртуозними сольними партіями, динамічними масовими сценами і яскравими акторськими роботами, в тому числі виконавців кожного з сімох гномів.
У 144 сезоні Схід OPERA готує своїм глядачам приємний сюрприз: оновлення вистави про Білосніжку та сімох гномів. При збереженні хореографії і декорацій (художник-постановник – Олександра Каждан), які полюбилися усім, для вистави будуть створені нові яскраві та оригінальні костюми, автором яких стане відомий харківський художник, член Спілки художників України Володимир Рябцев.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Білосніжка і сім гномів (балет-казка) відбудеться 12 квітня 2020, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+