Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Beethoven вечір#4

16 липня 2019, 20:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

16 липня 20-30 КАМЕРНА СЦЕНА
 BEETHOVEN.
В цьому унікальному проекті звучать всі струнні сонати Великого Глухого. Нагадуємо, що перші три вечори  присвячені сонатам для скрипки та фортепіано, які представлені зірковим дуетом Duo Sonoro  киян Андрія Павлова (скрипка) та Валерії Шульги (фортепіано).
 Впродовж ще трьох вечорів ми матимемо можливість почути всі  сонати Бетховена  для віолончелі та фортепіано.
16 липня о 20.30 на Камерній Сцені Схід ОПЕРА  зустрічаємо зірковий дует харківських музикантів Віктора Рекало ( віолончель) та Ганни Саламатової (фортепіано).
 
Дует віолончеліста Віктора Рекало та піаністки Ганни Саламатової є непересічною для України колаборацією музикантів різних поколінь, захоплених відкриттям для слухачів як нової, малознаної, проте видатної музики, так і високопрофесійною інтерпретацією шедеврів камерного репертуару. У творчїй біографії дуету - численні виступи в концертних залах України з такими ексклюзивними програмами, як “Віолончельна класика”, “Rachmaninov-Schnittke”, “Tribute to Richard Wagner” та ін. 
Як дует Віктор та Ганна вперше виступили в 2012 році.
 
Віктор Рекало - віолончеліст, народився у Харкові, випускник Харківської спеціалізованої музичної школи (клас Л. Нікуліної) та ХНУМ ім. І. П. Котляревського (клас проф. О. Щелкановцевої). У рамках майстер-класів стажувався у проф. Вальтера Дешпаля (Хорватія), проф. Райнхарда Лацко (Швейцарія), проф. Наталії Гутман (Росія), проф. Лукаша Франта (Польща). 
Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів ім. Ф. Дотцауера (Дрезден, Німеччина), ім. Д. Поппера (Варпалота, Угорщина), ім. Й. Дрогомірецького (Катовіце, Польща), півфіналіст Другого та Третього міжнародних конкурсів ім. М. Лисенка (Київ), учасник 24го Міжнародного конкурсу ім. Л. Яначека (Брно, Чехія). 
Концертує як соліст та камерний музикант в Україні та за кордоном, є віолончелістом ансамблю сучасної музики «Ухо-ансамбль» (Київ) та «Danapris string quartet» (Київ). 
З 2017 року - артист НКА «Київські солісти».
Брав участь у багатьох престижних фестивалях та музичних проектах на теренах України і за кордоном, серед яких Фестиваль сучасної музики «Контрасти» (Львів),  «Poznańska Wiosna Muzyczna» (Познань, Польща), New Music:Touchpoints (Португалія), MCMD (Японія) та інші.
З 2018 р. - запрошений професор Молодіжного симфонічного оркестру України (YSOU) та викладач Music Arts Academy (Київ).
 
Ганна Саламатова  – піаністка, ародилась у Харкові, мистецтву гри на фортепіано навчалася у Харківській музичній школі ім. М.П. Мусоргського та Харківському музичному училищі ім. Б.М. Лятошинського. З відзнакою закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського. 
З 1994 року займає посаду провідного концертмейстера Харківського національного університету мистецтв. Також успішно працює концертмейстером у класі академічного вокалу. 
Нагороджена Дипломом концертмейстера IV Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка (Київ, 2012), Дипломом кращого концертмейстера Першого Всеукраїнського студентського конкурсу хорових диригентів (Івано-Франківськ, 2013), дипломом концертмейстера 24го Міжнародного конкурсу ім. Л. Яначека (Брно, Чехія).  
З 2012 р. концертує як камерний музикант у складі ComeIn Duo та ComeIn Trio в ансамблі з лауреатами міжнародних конкурсів Ксенією Косарєвою (скрипка) та Віктором Рекало (віолончель).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Beethoven вечір#4 відбудеться 16 липня 2019, 20:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+