Інформація щодо обмеження масових заходів!

Баядерка (балет)

20 травня 2020, 18:30, середа
Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
02:30

Про подію

Баядерка балет

Балет «Баядерка» - одне з найкращих творінь Маріуса Петіпа, якому в цьому році виповнюється 190 років.

А його «Баядерка» - історія про трагічне кохання храмової танцівниці Никии і воїна Солора, якій перешкоджають помста, ревнощі і влада. Шедевр класичної хореографії - царство тіней, куди потрапляє невтішний герой після смерті коханої.

Для позначення професійних танцівниць в Індії користуються терміном «девадасі», що в перекладі з санскриту означає «божі рабині». В Європі їх називали «Баядерка». Баядерка могла стати дівчина тільки з індуської сім'ї. Батькові, пожертвувала дочка храму, жерці обіцяли розташування і прихильність богів. Дівчат нерідко приводили до храму на виконання того чи іншого обітниці.

Місце дії - стародавня Індія, персонажі - браміни, факіри, раджа, танцівниці; сюжет - сплетіння любовних колізій, вірність і зрада, щирість і підступність ...ість ...

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Баядерка (балет) відбудеться 20 травня 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+