Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Баядерка (балет)

13 листопада 2020, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 16 КВІТНЯ 2020 18:30 НА 13 ЛИСТОПАДА 2020 18:30
За всіма раніше придбаними квитками на цей захід необхідно зарезервівать місця 
(згідно зі схемою залу з дотриманням карантийних заходів)  у касі ХНАТОБ   
Тел. для довідок: 707-70-91, 707-70-43
 
 
«Баядерка» Л. Мінкуса - одне з найбільш вражаючих, найбільш досконалих ліричних творів видатного балетмейстера М. Петіпа. Ініціювавши створення цього балету, хореограф навіть написав для нього разом з С. Худекова лібрето. Чи не вперше видатний балетмейстер втілював на сцені атмосферу таємничого Сходу. І все ж головне в «Баядерці» - не витонченість стилізації індійських ритуалів або вишуканість точних балетних рухів, а переданий мовою балету світ справжніх людських почуттів.
 
«Баядерку» називають «парадним балетом», адже сам сюжет підштовхує до пошуку найнеймовірніших постановочних рішень. Сценографія вистави передає колорит екзотичної краси природи, розкішних палаців і храмів з майже ювелірної деталізацією кожного елемента декорацій і костюмів. До того ж, хореографія, створена багато років тому М. Петіпа, оновлена його послідовниками і рядом видатних виконавців, поєднує в собі широкий спектр характерних епізодів з дивним синтезом східних танців та класичної хореографії, з віртуозними сольними варіаціями і ансамблями.
 
Справжня перлина «Баядерки» - це «акт тіней», масова хореографічна композиція за участю всього жіночого складу балету. Синхронне виконання химерного і екстатичного танцю мешканок потойбічного світу справляє незабутнє враження.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Баядерка (балет) відбудеться 13 листопада 2020, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.