Інформація щодо обмеження масових заходів!

BARAHTA

13 жовтня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт BARAHTA в Харькове

BARAHTA - неординарний український рок гурт у складі 4-х учасників. Група поєднала легку і невимушену традицію брит-попа, неповторну мелодику, з неймовірною потужністю і драйвом, створивши свій унікальний формат європейської музики. Саме у 2013 році, двома людьми - вокалістом Дмитром Мельником та директором гурту - Ксенією Воробей, було засновано команду, яка стрімко почне свою музичну діяльність. Зібравши основний склад, київська рок-група відразу ж привернула увагу своєю неординарністю.

BARAHTA – команда молодих професійних музикантів, які вже встигли заявити про себе у світі сучасної музики. Колектив має свій фірмовий BARAHTA - STYLE, ні з чим незрівняну енергію живих виступів і невичерпний творчий потенціал. На сьогоднішній день група створила потужну програму із власних творів, активно концертує, працює над дебютним альбом, бере участь у різних теле-, радіопроектах, шоу- програмах, концертних дійствах міського та регіонального рівня.

  Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:
 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2017 году много интересных концертов, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей Харькова

Подключайтесь к нашим каналам:

Telegram, Facebook, Instagram

Концерт BARAHTA состоится 13 октября 2017 в LF music club С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

BARAHTA відбудеться 13 жовтня 2017, 19:00, п’ятниця в LF club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+