Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Балладіна"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

БАЛЛАДІНА

 

Це історія польської королеви Балладіни. Її шлях до трону пролягав не тільки через злочини та брехню, а й через жахи та муки совісті. Довгі роки родина повністю контролювала життя героїні, але, перебуваючи в тіні, вона лише накопичувала сили...

Хоча твір було написано майже 200 років тому, питання про те, чи можна зупинити машину зла й чесно жити після досягнення мети, залишається гранично актуальним. Світ змінюється: замість легенд у нас віртуальна реальність, мечі більше не є знаряддям вбивства, але людські почуття, амбіції, ненависть і ревнощі залишаються незмінними.

 

Режисер – Катажина Дещ

Сценографія – Анджей Садовський

Прем'єра – 25 лютого2017 року

Тривалість –1 год 30 хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Балладіна" відбудеться 6 вересня 2018, 19:00, четвер в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+