У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Балладіна"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

БАЛЛАДІНА

 

Це історія польської королеви Балладіни. Її шлях до трону пролягав не тільки через злочини та брехню, а й через жахи та муки совісті. Довгі роки родина повністю контролювала життя героїні, але, перебуваючи в тіні, вона лише накопичувала сили...

Хоча твір було написано майже 200 років тому, питання про те, чи можна зупинити машину зла й чесно жити після досягнення мети, залишається гранично актуальним. Світ змінюється: замість легенд у нас віртуальна реальність, мечі більше не є знаряддям вбивства, але людські почуття, амбіції, ненависть і ревнощі залишаються незмінними.

 

Режисер – Катажина Дещ

Сценографія – Анджей Садовський

Прем'єра – 25 лютого2017 року

Тривалість –1 год 30 хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Балладіна" відбудеться 6 вересня 2018, 19:00, четвер в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+