Новорічна інтермедія. Балет-казка "БЕМБІ"

Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Дорогі друзі, тільки в дні новорічних і різдвяних свят, з 21 грудня 2019 року до 11 січня 2020 року, перед початком денних вистав для дітей вас чекає незабутня новорічна інтермедія з іграми, конкурсами та веселими піснями.
Красива музика, чарівний сюжет, віртуозна гра артистів і головне - звичайно ж, герої інтермедії Чарівна Фея, Дід Мороз і Снігуронька - створять неповторне відчуття новорічної казки.
 
Текст провідних Т. Циганська
Балетмейстер - заслужена артистка України І. Клепікова
Художник - заслужений художник України М. Швець
Музичний керівник - заслужений діяч мистецтв України Я. Сорочук
 
Пригоди Бембі, який завдяки своїм друзям став захисником лісу і переміг злого ватажка вовків. Про це розкажуть Сорока і Філін.
Прем'єра відбулася 14 травня 2004 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Новорічна інтермедія. Балет-казка "БЕМБІ" відбудеться 9 січня 2020, 11:00, четвер в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+