Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт “БАХ & BACH”

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Йоганн Себастьян Бах – не просто найвідоміший композитор в історії Музики –  він її символ та ікона класики на всі часи.
   
У березні 2020 року весь музичний світ святкуватиме 335-річчя від дня народження славетного митця.
     
З цієї нагоди Агенція «UKR Artists» запрошує на неймовірну подію всіх шанувальників класики – концерт “БАХ & BACH”.
   
Концерт у Харкові – унікальна дата, адже саме вона – офіційний день народження композитора.
   
В цей вечір на сцені одного з кращих залів України – Новому органному залі Харківської філармонії гратиме знаменитий оркестр Харківської філармонії та зірковий склад солістів - найвідоміший органіст України, солістка Національного будинку органної і камерної музики Валерія Балаховська (Київ), кияни скрипалі-віртуози: Мирослава Которович та Андрій Павлов, піаністи - Геннадій Дем’янчук, який входить до п’ятірки найвідоміших піаністів України та його донька Ганна Дем’янчук і яскраві харківські солісти: Оксана Потапова (скрипка), Ксенія Коновал (флейта) та  Вікторія Карелова (гобой). За диригентським пультом цього вечора буде харизматичний маестро Ігор Пучков (Київ).
   
У програмі – найвідоміші твори Йоганна Себастьяна Баха, серед яких славнозвісний “подвійний” скрипковий концерт, “Жарт” і, звичайно ж, легедарна “Токката і Фуга ре-мінор”, яка прозвучить на органі вартістю понад 1 млн. 300 тисяч євро!
 
Магічна музика епохи бароко та зірковий склад учасників концерту подарують справжній вир емоцій, що зачарує і вибагливих музичних естетів, і звичайних поціновувачів класичної музики.
 
Учасники: 
Симфонічний оркестр Харківської філармонії
Диригент - Ігор ПУЧКОВ (Київ)
Солісти:
Валерія БАЛАХОВСЬКА (орган, Київ)
Ксенія КОНОВАЛ (флейта)
Оксана ПОТАПОВА (скрипка)
Вікторія КАРЕЛОВА (гобой)
Мирослава КОТОРОВИЧ (скрипка, Київ)
Андрій ПАВЛОВ (скрипка, Київ)
Геннадій ДЕМ’ЯНЧУК (фортепіано, Київ)
Ганна ДЕМ’ЯНЧУК (фортепіано, Київ)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт “БАХ & BACH” відбудеться 27 квітня 2020, 18:30, понеділок в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+