У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Бабек Мамедрзаев

12 жовтня 2019, 22:00, субота
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

12 жовтня в клубі Radmir Special guest - Бабек Мамедрзаев!
 
Його пісні б'ють рекорди топ-чартів країни, кліпи набирають мільйони переглядів. За плечима артиста спільні треки і співробітництво з такими артистами як Елвін Грей, Ельбрус Джанмірзоев, Александрос Тсопозідіс, Сосо Павліашвілі, Аслан Гусейнов, Бахт Емін. На початку 2018 року артист підписав контракт з лейблом «Елвін Грей Music». За рік з командою Елвіна Грея в гастрольному турі проїхав понад 150 міст. В репертуарі виконавця не тільки композиції власного твору, але також величезна кількість національних пісень татарською, башкирською, азербайджанською, курдською, арабською та російською мовами.
 
Перша партія акційних квитків вже в продажу:
FAN - від 300 грн
VIP - 500 грн (вхід без черги та пріоритет бронювання столу, зустріч і фото зйомка з артистом, кількість обмежено)
 
Open Door: 22:00 ⠀
Face & Dress Code ⠀
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Бабек Мамедрзаев відбудеться 12 жовтня 2019, 22:00, субота в Radmir Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.