Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Astor Piazzolla & Tango-jazz / SPIEL DE TROIS

23 березня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музика танго ... так просто, лаконічно, пристрасно, вишукано, чуттєво, емоційно, виразно неможливо описати жоден інший концерт. А це, саме те, що ви почуєте і побачите на черговому музичному вечорі тріо "SPIEL DE TROIS" спільно з піаністом Дмитром Лазюкою.
 
У програмі кращі зразки майстрів аргентинського танго (Carlos Gardel, Osvaldo Pugliese, Carlos Di Sarli і ін.). Окремим блоком прозвучать композиції генія "tango-nuevo" - ASTOR PIAZZOLLA.
 
У складі тріо: Олександр Мовчан - акордеон; Оксана Подмарьова - віолончель; Роман Сєдоволосий - скрипка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Astor Piazzolla & Tango-jazz / SPIEL DE TROIS відбудеться 23 березня 2019, 19:00, субота в Галерея "Come In". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+