Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Артем Пивоваров и Миша Крупин

12 квітня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Для Вашего удобства,действует сервис : « депозитная система бронирования» ,для приема заказов и бронирования столика ,сумма депозита 500 грн с персоны.
Open door 19:00
Start 22:00
 
Харків - кузня музичних талантів.
 
Саме в нашому місті вражаючі і шукали себе Хітмейкери зі столиці Артем Пивоваров і Міша Крупін.
 
Незважаючи на те, що кожен з музикантів вже вивів власну формулу унікальності, є те, що об'єднує їх загального слухача: зухвала енергетика на концерті, філософія в кожній фразі текстів, відповіді на життєві питання, які задаємо собі кожен день.
 
Саме тому, ми вирішили посилити ваші враження в спільному концерті.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Артем Пивоваров и Миша Крупин відбудеться 12 квітня 2019, 22:00, п’ятниця в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+