Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Концерт Артема Бражника «Alleluja»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Артем Бражник /тенор/
Станіслав Калінін /орган, рояль/
 
Концерт західно-європейської вокальної музики
У програмі: Г. Гендель, Дж. Перголезі, В. Белліні, Д. Скарлатті, Х. Глюк, Й. С. Бах, Дж. Уейд, В. Моцарт, Л. ван Бетховен, Р. Шуман, Ф. Ліст, Е. Шоссон, А. Тома, Л. Деліб, Дж. Меєрбер та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт Артема Бражника «Alleluja» відбудеться 22 грудня 2021, 18:30, середа в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+