У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт до 100-річчя Арно Бабаджаняна

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

17 грудня в залі Будинку Алчевських відбудеться концерт, який прийшовся до душі публіці, присвячений 100-річчю від дня народження Арно Бабаджаняна! Ви почуєте справжні супер хіти 70-х років минулого століття та найкращі пісні з репертуару Мусліма МАГОМАЄВА, які прозвучать у виконанні заслуженого артиста України Віталія ЛАШКА та Молодіжного академічного симфонічного оркестру "СЛОБОЖАНСЬКИЙ".
 
Арно Бабаджанян міг тільки посміхнутися, а всім ставало легко та сонячно. Й таким самим іскрометним і осяяним був його композиторський дар. Пісні на музику Бабаджаняна ставали популярними після першого ж виконання та до сих пір залишаються улюбленими для багатьох.
 
Солісти:
Заслужений артист України, володар Гран-прі, лауреат міжнародних і національних конкурсів імені: К. Шульженко, Б. Гмирі, М. Магомаєва та М. Римського-Корсакова - Віталій ЛАШКО (баритон)
Лауреат міжнародних конкурсів - Лілія ЛАШКО (сопрано)
 
У ПРОГРАМІ: найулюбленіші композиції, написані на вірші Є. Євтушенка, Р. Рождественського, Л. Дербеньова та інших авторів, такі як: «Свадьба», «Чертово колесо» (за цю пісню Бабаджанян в 1973 році був визнаний кращим композитором світу на Всесвітньому конкурсі пісні в Токіо), «Благодарю тебя», «В нежданный час», «Королева красоты», «Позови меня», «Не спеши» та багато інших.
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу - 50%.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт до 100-річчя Арно Бабаджаняна відбудеться 17 грудня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.