У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

AREA 33: ANNIVERSARY x HOSH

Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

25.09 AREA 33: ANNIVERSARY x H.O.S.H. - концептуальний рейв. На одному подиху. Останній рейв 2021 року.
 
AREA 33 відзначає свою річницю, а це значить, що в цю ніч буде все по-особливому. Світловий сетап стане порталом в інший всесвіт, а музика провідником. Вітає німецький діджей і продюсер H.O.S.H. Головне відкриття Diynamic Music і власник лейблу "Fryhide" він майстерно поєднує в своєму звучанні найкраще з техно і хауса, улюбленець Tomorrowland.
 
 
Локація: MEGAZAL, вул. Плеханівська, 126 а.
Open doors: 20:00 Start: 22:00 H.O.S.H: 1:30 Over: 5:30
 
Квиток:
  • AREA 2 - 50 метрів від сцени.
  • AREA 1 - 20 метрів від сцени (можна перебувати в AREA 2)
  • PreStage - вхід без черги, окремий вхід, прямо біля сцени, можна перебувати в AREA 1, 2 (Кількість обмежена).
  • VIP BackStage - вхід без черги, окремий вхід, доступ на сцену з артистом, посадка, свій бар, multi-pass можеш перебувати в будь-якій зоні (кількість обмежена).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

AREA 33: ANNIVERSARY x HOSH відбудеться 25 вересня 2021, 22:00, субота в Арт-завод "Механіка. Інша Земля". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.