Aquarius Heaven live (Dominic Republic)

27 вересня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Харків чекав цього!
 
 
Нарешті то до нас знову приїде фантастичний артист з Домінікани - Aquarius Heaven зі своїм live.
 
 
 
Два роки тому цей темношкірий юнак уже встиг наробити багато шуму в самих різних колах. Починаючи, як виконавець стилів денсхолл і реггі, так поширених на його батьківщині, зараз він більше занурений в електронну музику, яку складно характеризувати приналежністю до якогось конкретного жанру. Будучи самобутнім, як вокаліст і сонграйтер, останні п'ять років він багато часу проводить між Берліном і Парижем, записуючи нові композиції разом з добре знайомими нам Dop. У 2011 році вийшли його перші релізи на французькому Circus Company і американському Wolf + Lamb.
 
 
 
Але справа тут навіть не тільки в музиці, скільки в феєричності його виступів. Мабуть, це можна назвати театром одного актора, який поєднує в собі маскарад, приправлений автентичністю його голосових даних і артистичністю. Кожен виступ Брайна (так його і звуть), супроводжується неоднозначною реакцією прихильниць, чиї ряди раз у раз поповнюються після кожного виступу. Ми з радістю запрошуємо наших друзів провести цю ніч з нами і споглядати одне з найбільш багатообіцяючих імен нової електроніки.
 
 
 
 
Так само виступлять Cauac і Vadim Ersten
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Aquarius Heaven live (Dominic Republic) відбудеться 27 вересня 2019, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+