Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Anturage

4 серпня 2018, 23:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Anturage - електронний музичний проект Віктора Петрова та Антона Бондарева. Дізнатися проект можна за фірмовим «грувовим» звучанням - переплетення хауса з техно, знаходить відгук у багатьох поціновувачів елек-тронної музики.
 
За плечима Anturage десятки міст з гастролями по всьому СНД і на рахунку релізи на топових європейських лейблах: Global Underground, Traum, Kittball, Definition: Music, Heinz, Audiomatique, а також многочіс-лені підтримки від світових зірок: Nick Warren, Tube & Berger , Steve Bug, Florian Kruse, Kiko, Citizen Kain, Marcus Meinhardt і багатьох інших.
 
Все це говорить тільки про одне: вечірку пропускати не можна, тому що буде круто до мурашок по шкірі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Anturage відбудеться 4 серпня 2018, 23:00, субота в BAR.party Bolero. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+