У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вівальді. Пори року

10 червня 2023, 18:00, субота
У продажу залишилось 121 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Пори Року у виконанні International Classical Orchestra сповнені блискучих мелодій, що захоплює інструментальну взаємодію та агресивні ритми. Цей концерт подарує вам справжнє музичне задоволення та неповторні емоції, які захочеться відчути знову!
 
Пори року венеціанського композитора Антоніо Вівальді — один із найзнаменитіших його творів і один з найвідоміших музичних творів у стилі бароко. Концерти написані в 1723 році і вперше опубліковані через два роки. Кожен концерт присвячений одній порі року і складається з трьох частин, що відповідають кожному місяцю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вівальді. Пори року відбудеться 10 червня 2023, 18:00, субота в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"