Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вівальді. Пори року

23 березня 2022, 19:00, середа
У продажу залишилось 228 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 280 грн
Тривалість
01:10
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Времена Года у виконанні International Classical Orchestra повні блискучих мелодій, захоплюючого інструментального взаємодії і агресивних ритмів.
Цей концерт подарує вам справжнє музичне задоволення і неповторні емоції, які захочеться відчути знову!
 
"Времена года" венеціанського композитора Антоніо Вівальді -, одне з найзнаменитіших його творів і одне з найвідоміших музичних творів в стилі бароко. Концерти написані в 1723 році і вперше опубліковані два роки по тому. На першому виконанні Вівальді особисто грав партію скріпкі. Кожний концерт присвячений одній порі року і складається з трьох частин, відповідних кожному місяцю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вівальді. Пори року відбудеться 23 березня 2022, 19:00, середа в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+