Антоха МС

4 березня 2018, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

МЕРОПРИЯТИЕ ОТМЕНЕНО.

Возврат денег будет осуществляться организатором в день концерта в клубе Корова с 18:00.

Концерт Антоха МС в Харькове

Его жизненное кредо «говорить по делу», его кач и стиль в музыке понравятся тем, кто не любит банальную музыку. Музыкант считает, что нужно формулировать благородные цели, чтоб они были действительно «желанные и возможные».

Если тоже считаете, что «нужно жить идеей», задавать ее себе конкретно, приходите на концерт обычного парня с обычной семейной теплой темой своего выступления. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Антоха МС відбудеться 4 березня 2018, 19:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+