У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Антифейковий стендап

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Антифейковий стендап — це шоу із жартами про фейки, дезінформацію та конспірологію. 
 
У Харкові 17 лютого на одному майданчику зберуться резиденти «Підпільного стендапу», ведучі шоу «Гомін аут» та сценаристи «Телебачення Торонто»:
Антон Тимошенко
Сергій Ліпко
Настя Дєрская
Сергій Чирков
 
Вартість квитків рівно 75 гривень — бо саме 75% українців дізнавалися про новини з телебачення. Це дані з опитування Центру Разумкова за 2020 рік. Даних за минулий рік ще немає, але вже сьогодні ви можете вплинути на вартість вхідного квитка у 2023 за статистикою 2022 року.
 
Нагадуємо, що Fake X — це соціальний проєкт, тому гроші, отримані за квитки, підуть на сюрприз для глядачів стендапу.
 
Крінжуймося, сестри та браття!
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Антифейковий стендап відбудеться 17 лютого 2022, 19:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+