Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ANTIDOTE

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт ANTIDOTE - це концерт світового рівня, Міжрасовий, багатомовний, міжконфесійний, заснований на вірі, для всіх вікових груп, що представляє різні види мистецтва, включаючи музику, поезію, танці і комедію.
 
Цього року концерт відбудеться 1 травня о 18:00. У ньому візьмуть участь відомі міжнародні артисти, такі як Freke Umoh, Psalmist Dmd, Vitaliy Yefremochkin, Gospel people, Joyful Praise, Gospel company, Pst Faith багато інших.
 
Ця подія, яку ви не хочете пропустити! Синергія, візуальний дисплей, епічні звуки гармонії, бездоганне вокальне виконання, яке змусить ваше волосся на потилиці стояти!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ANTIDOTE відбудеться 1 травня 2019, 18:00, середа в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+