Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Відкриття сезону «І лине пісня українська»

25 вересня 2020, 18:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
01:30
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Українською мовою

Про подію

Ми знаємо, ви довго цього чекали!
 
Улюблений колектив харків’ян запрошує усіх на відкриття нового концертного сезону!
 
Візитівка українського народного мистецтва «Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю» із оновленою програмою «І лине пісня українська…»
 
Найбільший професійний колектив Східної України зберігає споконвічні музичні традиції завдяки власним цікавим обробкам знайомих мелодій.
 
Яскрава музична феєрія: улюблені українські пісні, запальні танці та, звісно, мелодії, що потрапляють у саме серце!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Відкриття сезону «І лине пісня українська» відбудеться 25 вересня 2020, 18:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.