АХС и МСЗ

19 квітня 2018, 19:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Концерт АХС и МСЗ в Харькове

МЕРОПРИЯТИЕ ПЕРЕНЕСЕНО С  24.02 НА 19.04.

ПРАВОСЛАВНЫЕ, ДЕЛИТЕСЬ СЕЙ БЛАГОЙ ВЕСТЬЮ!

30-е ноября (Чт) клуб ЖАРА

начало в 19.00

СОСТОИТСЯ ПРИШЕСТВИЕ АНСАМБЛЯ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ!

С презентацией нового альбома

***Творчество группы является социальной сатирой, указывающей на недостатки современного общества, густо насыщенной чёрным юмором*

Все приводимые сентенции, высказывания, суждения, сравнения и образы являются аллегорией и метафорой. Все совпадения с реальными людьми случайны. А несовпадения - тоже случайны.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

АХС и МСЗ відбудеться 19 квітня 2018, 19:00, четвер в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+