Анна Седокова

21 вересня 2019, 23:55, субота
Харків, Victory Concert Hall
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open Doors 21.00
Start 00.30
 
21 вересня відбудеться довгоочікуваний концерт Анни Сєдокової в Харкові.
Наймодніша майданчик Victory Hall в новому форматі.
Обдарована артистка з вишуканим смаком і неординарним творчим баченням має в своєму послужному списку сотні різних подій, до кожного з яких вона готується особливим чином.
Почавши свою кар'єру з участі в мегапопулярному тріо «ВІА Гра», набравшись корисного досвіду, дівчина вирішила виступати сольно і сміливо вирушила у вільне плавання.
Таке сміливе рішення виявилося дуже вдалим, адже вокалістка і за сумісництвом автор більшості своїх пісень, зуміла швидко достукатися до сердець багатьох меломанів ліричними текстами і красивою аранжуванням особистих треків.
Аби не допустити зупинятися на досягнутому, виконавиця внесла в свій репертуар також більш танцювальні сингли, які допомогли їй суттєво розширити аудиторію. Підкріпивши матеріал поруч чудових відео - робіт, вона міцно закріпила за собою статус сучасної зірки.
 
Невпинно відкриваючи серце перед публікою, солістка любить давати живі виступи, на яких вона активно обмінюється з фанатами позитивною енергією і драйвом.
 
 
Цього разу пощастило всім тим, хто буде знаходитися в Харкові 21 вересня, адже саме в цей день можна чекати запаморочливих сюрпризів від Седокової. Знаючи про те, з яким трепетом і відповідальністю вона підходить до планування перформансів, можна не сумніватися в тому, що захід пройде на вищому рівні.