У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Anna Lee

25 жовтня 2019, 23:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

25 жовтня BUSTER GROUP запрошує на TRANCE MUSIC NIGHT в OPIUM Party Bar.
 
Гість ночі - ANNA LEE!
 
Anna Lee - мабуть, найвідоміший і найулюбленіший діджей в Україні, що не залишає трійку лідерів українських популярних діджеїв протягом багатьох років.
 
Anna Lee - це більш, ніж 20 років досвіду в клубній культурі, на клубній сцені та за діджейським пультом.
 
Вдумайтеся! Це більш ніж 20 років справжньої музики з особливим особистим почерком від першої дівчини діджея України, саме від тієї, з якої все починалося: клубний рух в країні, клубне життя, клубна мода; від тієї, хто впливав і досі впливає на модні музичні тенденції і смаки, від тієї, на чиїй музиці зростають цілі покоління.
 
Anna Lee - жива легенда і з цим не можна не погодитись! Вона творець, флагман і ідеолог трансового руху в Україні, одна з небагатьох, хто довгі роки залишається вірною своєму слухачеві і улюбленому стилю - музиці щастя і справжніх емоцій, музиці серця!
 
Її мікси - це музика без обмежень, музика для якої вік не має значення, музика для тих, хто готовий мріяти і відчувати безмежний, емоційний політ разом з тою, що була першою, та разом з тою, що до сих пір залишається кращою! Вона та, хто грає свою музику особливо! Вона – Anna Lee!  
 
Support: ANDY TATE (Київ), VOTIVEL, MOZART.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Anna Lee відбудеться 25 жовтня 2019, 23:00, п’ятниця в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+