У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Анна Єгоян

12 квітня 2022, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Сучасна поетеса та читець, що підкорила простори соціальних мереж своїм оксамитовим голосом, емоційною подачею, та, безумовно, красою, вперше у Харкові! Дивовижна атмосфера поезії, любові, романтики, що проникає у серце кожного слухача.
«Немає нічого прекраснішого за зустріч зі своїм глядачем. Я знову повертаюся до свого слухача. Поетичний вечір — особливий захід, після якого почуваєшся чистішим, світлішим та більш натхненним, що особливо цінним і актуальним сьогодні, на тлі величезної кількості бруду та вульгарності. Мої дорогі, з нетерпінням чекаю на кожного з вас». Анна Єгоян.
Поетичний вечір Анни Єгоян «Вища точка почуттів». До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Анна Єгоян відбудеться 12 квітня 2022, 19:00, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+