Analog Dreams

15 вересня 2018, 22:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

У суботу 15.09. перша вінілова вечірка в цьому сезоні з серії Analog Dreams. Позаду нас вже десятки заходів від проекту в стінах Moskvich Bar. Окремо і разом резиденти Analog Dreams вечірок надихаються музично і візуально, усвідомлено і технічно, що кожен раз простежується в сетах хлопців. І головне, звичайно, - це vinyl only. Свої нові платівки для вас відіграють DJs Roman Iulskiy, Max Gold, Alice Caroline. Всю ніч атмосфера теплового аналогового звучання, класика і актуальні ритми танцювальної музики на вечірці Analog Dreams.
23:00 - 01:00 - Roman Iulskiy
01:00 - 03:00 - Alice Caroline
3:00 - 05:00 - Max Gold.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Analog Dreams відбудеться 15 вересня 2018, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+