Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Аліса в країні див. Харків

Аліса в країні див. Харків
19 грудня, 14:00, неділя
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 694
2 січня, 14:00, неділя
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 697

Про подію

Аліса в країні чудес
 
Унікальна можливість побачити знамениту казку Льюїса Керролла, яку люблять і дорослі, й діти, виконану в техніці пісочної анімації під музику. Свято для всієї сім’ї.
 
Чарівна пісочна казка «Аліса в країні чудес»
 
Присвячується дітям і дорослим, що колись були дітьми…
 
Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба здатна «оживити» незвичайних персонажів популярної казки. Чого тут тільки не побачиш?! В режимі реального часу ми зануримося в світ пригод Аліси, побуваємо на чаюванні у Божевільного Капелюшника, познайомимося з Королевою та Білим Кроликом. Образи, що перевтілюються один в одного, залишать незабутнє враження. Адже виступ майстра пісочної анімації — це справжнє диво! Руки художника на світляному столі створюють загадкові та хиткі образи, від яких неможливо відвести погляд. Чарівна хрупкість та постійна зміна зображень супроводжуються акторським читанням та музикою.
 
Приходьте раніше! 
 
До початку вистави юні глядачі зустрінуться зі справжніми мешканцями Країни чудес – Білим Кроликом, Божевільним Капелюшником, Чеширським Котом та не тільки! Прямо у фойє на вас чекає велика зона селфі! А для того, щоб кожен юний глядач зміг спробувати себе у ролі художника, ми підготували спеціальний стіл для малювання піском. Чарівна пісочна казка та веселі ігри з живими персонажами подарують усім чудовий настрій!
Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram