У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

П.С.И.Х. Вечер ненормативного юмора Александра Очаковского

22 червня 2018, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Цена билета 100 грн, минимальный заказ за столом 200 грн!

Его "цитировали" Иван Ургант и Павел Воля, а однажды даже Анита Цой. 22 июня в клубе "Музей" неординарный юморист Александр Очаковский исполнит то, что по морально-этическим соображениям не попало ни в один телевизионный проект. А также многое другое. Черная икра для гурманов юмора. Соль и перец -по вкусу)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

П.С.И.Х. Вечер ненормативного юмора Александра Очаковского відбудеться 22 червня 2018, 20:00, п’ятниця в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.