Олександр Марцинкевич та група "Кабріолет"

16 грудня 2019, 19:00, понеділок
Харків, ХНАТОБ
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь
2
години
Російською мовою

Про подію

Концерт Олександра Марцинкевича і його групи «Кабріолет» це справжнє свято! У цей вечір ви насолодитеся яскравим шоу, незабутніми мелодіями, почуєте улюблені пісні і зарядитесь на цілий рік позитивом!
 
Запальні, темпераментні циганські танці, задушевна скрипка і музиканти - віртуози, все це шоу «Кабріолет» Олександра Марцинкевича, які подарують вам море емоцій і неймовірну енергетику!
 
Адже не дарма кажуть, що ті, в чиїх жилах тече хоч трохи циганської крові, музикальний від природи. Пристрасть до музики у циган чи не природжена, риса національного характеру, особливість менталітету. Природа обдарувала цей народ воістину унікальною музикальністю: більшість з них з дитинства володіють прекрасними голосами, володіють, найчастіше віртуозно, багатьма музичними інструментами, а танцювати «вчаться раніше, ніж ходити».
Концерти колективу «Кабріолет» завжди відрізняються колоритом і смаком.
 
А сам Олександр готує для своїх глядачів спеціальну програму «Шоу справжнього цигана», в якій прозвучать улюблені хіти, повні свободи і любові, такі хіти як «Біла троянда», «Кусаю руки», «Ангел-охоронець», «Не ревнуєш», «Заздрю», «Між небом», звичайно ж «Ланцюги», «Малюк», а також композиції з нових альбомів.
Приходьте! Гарний настрій гарантовано!