Олександр Марцинкевич і група "КАБРІОЛЕТ"

30 жовтня, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Серед циганських ансамблів Олександру Марцинкевичу і його групі "Кабріолет" навряд чи хто складе конкуренцію. За 24 роки існування вони об'їздили добру половину Європи (правда, не в кибитці, як в минулі часи кочували їх предки), побували з гастролями в багатьох містах, ставали лауреатами та призерами безлічі фестивалів циганської музики і вдома, і за кордоном, виступали на одній сцені з такими визнаними майстрами, як сім'я Бузилевих.
 
Здавалося б, що спільного має шикарний іноземний автомобіль з циганською музикою? Просто "кабріолетом" цигани між собою називають кибитку з відкритим верхом. Про людей, які прибували в гості на такому "кабріолеті", за старих часів говорили: "Вони прийшли до нас з відкритим серцем". Звідси і назва ансамблю, адже ми дійсно приходимо до вас, глядачам, з відкритим серцем і співаємо від щирого серця, - стверджує Олександр Марцинкевич. Не дивлячись на те, що «Кабріолет» вже став відомим, Олександр вважає, що у них ще все попереду. Він каже так: «Найголовніше, що люди слухають наші пісні, на наші концерти приходить глядач в буквальному сенсі від трьох до ста років, - а це вже саме по собі показник нашої популярності і того, що циганська культура багатьом небайдужа».
 
Пристрасть до музики у циган чи не природжена, риса національного характеру, особливість менталітету. Природа обдарувала цей народ воістину унікальною музикальністю: більшість з них з дитинства володіють прекрасними голосами, володіють, найчастіше віртуозно, багатьма музичними інструментами, а танцювати "вчаться раніше, ніж ходити"
 
Олександр Марцинкевич - унікальна людина, тому що це циганський композитор. Кожна пісня індивідуальна, кожна пісня ця подія. І в кожній пісні є щось таке, що дійсно чіпає. У нього є те, чого не вистачає дуже багатьом артистам. У нього є родзинка, талант і звичайно - харизма.
 
В арсеналі групи понад 300 пісень. Нею випущено більше 20 дисків. Більш ніж плідна робота не стоїть на місці. Зараз, як ніколи, Олександр багато пише, записує, аранжує, знімає.
 
Нові пісні Олександра Марцинкевича - це добре аранжована сучасна популярна культура, серед старих пісень - дуже відомі, життєві композиції, які співає вся країна. У кожній з них є циганська душа, відкрита, яка страждає, любляча.
 
30 жовтня в ХАТОБі Олександр Марцинкевич разом з групою виконає старі хіти, такі як: «Я не шкодую ні про що», «Кусаю руки», «Не ревнуєш», «Між небом», «Біла троянда моя», «Ланцюги», «Заздрю» і багато інших; а також нові пісні !!!
 
Не пропустіть незабутній концерт !!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Олександр Марцинкевич і група "КАБРІОЛЕТ" відбудеться 30 жовтня, 19:00, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+