Alcohol Ukulele in Concerto Grosso №77

20 квітня 2018, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Сімдесят сьомий концерт Алкоголь Укулеле закриває довгу череду барних концертів і розпочинає нову лінію, де єдиний укулеле-бенд України починає наближатися до найчорнішого соціального кабаре. Окрім вже звичних реалій - чорного потягу, упирів з міськради та інш., будьте готові додати пронизливі балади про смертне кохання, проблеми гендеру серед мерців, захисту прав кажанів і кукабурр та легендарні пожежі на цвинтарях.
Розширений інструментальний склад, нові пісні, декілька guest stars, сценографія від Дар'ї Халіної, спеціальний коктейль "Алкоголь Укулеле" на барі та капучіно з коричним черепом вперше у ДК Art Area.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Alcohol Ukulele in Concerto Grosso №77 відбудеться 20 квітня 2018, 20:00, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+