Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Аїда (опера)

19 жовтня 2019, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
03:25
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Італійською мовою

Про подію

Опера «Аїда» Джузепе Верді(італ.мова)

Оперу «Аїда» Джузепе Верді написав на честь відкриття Суецького каналу. А сама історія про любов ефіопської царівни і єгипетського полководця ще давніша. За законами драми в ній є любовний трикутник. За законами музики - прекрасні масові сцени, захоплюючі арії і дуети, які звучать на оперних підмостках ось вже третє століття.

Зміст опери

Дія 1

Картина перша. Вхід до палацу фараона. Одержано звістку про повстання ефіопського царя Амонасро. Радамес мріє стати полководцем, перемогти ефіопів і, як нагороду, одержати волюдля улюбленої Аїди, рабині фараона.

Картина друга. Зала палацу. Фараон урочисто повідомляє, що військо єгиптян поведе Радамес.

Картина третя. Дізнавшись, що Радамес виступить проти її батька, Аїда благає богів позбавити її життя.

Картина четверта. Храм. Радамес одержує священну зброю полководця.

 Дія 2

Картина перша. Покої Амнеріс. Дочка фараона здогадується про взаємне кохання Аїди та Радамеса.

Картина друга. Площа у Фівах. Переможне повернення Радамеса. Серед полонених - ніким не впізнаний Амонасро. Фараон звільняє ефіопів, але Аїда та Амонасро залишаються заложниками. Як нагороду за перемогу, Радамес одержує руку Амнеріс - дочки фараона.

Дія 3

Храм Ізіди на березі Ніла. Аїда чекає на Радамеса. Амонасро просить її, аби вона дізналась у Радамеса, яким шляхом підуть єгипетські воїни, і підслуховує цю розмову. Радамес розуміє, що ненароком став зрадником...

Дія 4

Картина перша. Судилище. Амнеріс обіцяє Радамесу, що врятує йому життя, якщо він відмовиться від Аїди. Радамес невблаганний. Жерці присуджують його на смерть у підземеллі.

Картина друга. Склеп. Радамес бачить Аїду. Вона вирішила загинути разом з коханим. Над важкою плитою, яка закрила вхід до склепу, голосить невтішна Амнеріс.

Тривалість: 3 год 25хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Аїда (опера) відбудеться 19 жовтня 2019, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.