Agraba

19 жовтня 2018, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

19 жовтня в п'ятницю у нас виступить один з найяскравіших музикантів нової хвилі, герой фестивалю "Burning Man" - Agraba.
 
AGRABA - сучасний російський DJ і Sound Producing, ім'я якого - синонім якості у любителів електронної музики у всьому світі. Почавши свою кар'єру в південній столиці Росії - Краснодарі, він швидко знайшов свій оригінальний стиль гри, що виділяється не тільки харизмою і енергетикою, а й оригінальністю звучання, пов'язаної з інтелектуальними пошуками та експериментами в області самих різних жанрів, що неодноразово зазначалося критиками і рецензентами його робіт , виданих під такими лейблами як Culprit, Akbal Music, Highway Records і багато інших. Майстерність, якого він досяг як один з найяскравіших представників своєї професії було відзначено також в рейтингу Alfa Future Awards, згідно з яким він входить в "TOP 10" провідних діджеїв Росії.
 
У 2014 році артист створює альтернативний проект - Azamat, в якому він підсумовує свій досвід в якості DJ, починаючи пошук нових музичних форм, таких, як поєднання живих інструментів з електронною складовою, суміщення різних жанрів в музиці, від бароко до acid jazz'а, реалізованих в рамках живого виконання.
Особливості його творчості під ім'ям Azamat вже стали своєрідним знаком якості, такі як глибоке музичне розуміння і постійне інтелектуальне вдосконалення були так само відзначені отриманням звання "Музикант Року в Російській електронній музиці" за версією Alfa Future Awards в 2015 р

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Agraba відбудеться 19 жовтня 2018, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+