Агата Вильчик & Анна Минакова

17 червня 2018, 20:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

17 июня на сцене ART AREA ДК знакомые многим харьковчанам талантливые исполнительницы Агата Вильчик и Анна Минакова, которые представят на своем концерте обновленную программу, состоящую преимущественно из собственных композиций. В инструментарии дуэта голос, клавиши, ударные, лупер, саксофон и бамбуковая флейта. 
Агата Вильчик - музыкант, автор слов и смыслов, художник в звуке, что-то ещё, нечто большее, чем все вышеперечисленное. 
Анна Минакова ​​​​​​- пианистка, руководитель хора, человек, который рисует и пишет, что-то ещё, нечто большее, чем все вышеперечисленное. 

Музыка, которая появляется при их взаимодействии, проецирует состояния созерцания, погружения в себя, растворения вовне, накопления и лавинообразного выплеска энергий. 

Рок-не рок, джаз-не джаз, этно-не этно - жанр неопределим, да и не важен. Эта музыка являет собой жизнь души, которая ищет пути для выражения.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Агата Вильчик & Анна Минакова відбудеться 17 червня 2018, 20:00, неділя в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+