Acoustic Quartet

1 березня 2017, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Один из самых ярких проектов украинской джазовой сцены, Acoustic Quartet представляют концертный тур "Стороны Света". 

В этой программе собрана самая новая музыка ребят, написанная в различных уголках планеты, а также лучшие работы квартета за последние 4 года. Ведь именно в течении последних 4-х лет AQ существуют в режиме "без границ", сочиняя музыку в Нью-Йорке, Берлине, Вроцлаве, Киеве и родном Харькове. 

"Нашей новой музыкой мы говорим о готовности нырять с головой в водоворот жизни, смело принимать изменения и верить, что любая из сторон которую мы выбираем, в конце концов приведет нас к желаемой цели" 

AQ известны более широкому слушателю сотрудничеством с Джамалой в рамках специального проекта "The Soul Of Jamala", который был представлен на главной сцене крупнейшего джазового фестиваля страны Alfa Jazz Fest 2016. 

Состав AQ: 

Дмитрий Бандарев - труба 
Ефим Чупахин - пианино 
Денис Мороз - контрабас, губная гармоника 
Сергей Балалаев - барабаны

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Acoustic Quartet відбудеться 1 березня 2017, 19:00, середа в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+