У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

8:0 на користь Абаджяна

19 листопада 2019, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Радієте теплій осені? Хотіли б продовжити листопадовий настрій? Маємо що запропонувати.
 
Строката та пристрасна Вірменія цієї осені у Харкові. 
 
Шоу десятка фаготів, музика Хачатуряна та містичний дудук чекають на вас 19 листопада на концерті Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». 
 
Єдиний скрипковий концерт Арама Хачатуряна. До речі улюблена музика Чарлі Чапліна. Концерт, що пронизаний вірменськими мотивами і такий же непостійний як справжній вірменин. Захоплення, піднесена радість та невимовна лірика змінюють один одного у цьому творі. 
 
Вважається, що концерт дуже складний для виконання і вимагає від скрипаля віртуозності. Отже для соло ми запросили нашу харківську зірку світового масштабу – Валерія Соколова. Цей скрипаль навчався музичній майстерності в Лондоні, а зараз постійно гастролює з європейськими та американськими симфонічними оркестрами. 
 
Не можна уявити собі Вірменію без дудука. Арам Хачатурян говорив, що це єдиний інструмент, яким може розчулити його до  сліз. Тисячолітній голос «вірменської сопілки» є надсучасним і звучить не тільки у концертних залах. Останнім часом Голівуд полюбив цей містичний інструмент. Його можна почути у саундтреках до «Гри Престолів», «Халка» та інших фільмів.  На нашому концерті ви почуєте дудук у виконанні молодої світової зірки вірменського музиканта Арутюна Чколяна. Харківська публіка вже мала змогу оцінити його неперевершену майстерність, адже Арутюн був одним із солістів благодійного концерту «Класична феєрія». 
 
А тепер про головну інтригу цього концерту. Чому у вівторок, а не як завжди в п’ятницю?  Чому саме Вірменія? І нарешті чому у заходу така дивна назва?
 
Відповідаємо на всі питання одразу. Художньому керівнику МАСО «Слобожанський», його творцеві, видатному музиканту та вчителю Гаррію Абаджяну виповнюється 80 років.  Концерт – це подарунок оркестру своєму художньому керівнику та натхненнику.
 
Чекаємо на вас 19 листопада о 19.00 у Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13). 
 
Довідково:
Абаджян Гаррій Артушевич – музикант (фаготист), професор, мистецтвознавець, викладач, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, кандидат мистецтвознавства. 
 
Закінчив Харківський інститут мистецтв (тепер — Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського), клас К. Білоцерківського. З 2005 року — проректор з навчальної роботи.
 
Засновник і художній керівник Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». 
 
Винайшов і впровадив у навчальний процес акустичний пристрій для контролю звучання музичного інструмента, завдяки якому характеристики звуків перетворюються на лінії на екрані телевізора чи монітора. Працюючи з цим пристроєм, учень бачить на екрані недоліки свого виконання та намагається наблизитися до характеристик еталона. 
 
Виховав понад 20 лауреатів міжнародних та національних конкурсів.       

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

8:0 на користь Абаджяна відбудеться 19 листопада 2019, 19:00, вівторок в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+