Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

2RBINA 2RISTA

4 листопада 2018, 19:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за квитки буде здійснюватися протягом 10-12 днів.

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі 
ТЦ "Комильфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected]net-bilet.com.ua з темою "2RBINA 2RISTA", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

Завантажити шаблон заяви

 

 

 
2RBINA 2RISTA відправляється в самий демонічний і надприродний тур!
VOODOO TOUR - це вся забійна заклинальні музика 2R2R, здатна відкрити перехрестя світів і закликати потойбічні сили на грандіозний шабаш!
 
4 листопада уральські вуду-адепти виступлять в клубі Мiсто (м ХАРКІВ, Україна).
 
НОВІ сингл з майбутнього альбому, а також улюблені демонічні ХІТИ - Барон субота і його свита відкриють перед вами двері в свій світ!
НЕ ПРОПУСТИ саме надприродне музична подія року!
 
Так нехай бережуть вас ваші демони!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

2RBINA 2RISTA відбудеться 4 листопада 2018, 19:00, неділя в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+